«Мій улюбленець» у школі

Під час проведення Тижня біології серед учнів 7-х класів був проведений виховний захід «Мій улюбленець», який провела учитель Положій Т.М.

Діти з відповідальністю, завзятістю презентували своїх вихованців, захоплено розповідали про історію появи тварини в сім'ї, догляд і піклування про неї, вподобання та звички, поділилися частинками свого тепла, показали себе серйозними, дбайливими людьми.

Були представлені морські свинки, папуги, хом'яки, коти, собаки…

Про це на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook розповіла Світлана Моргулець.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.