Із Бурині до Києва…

У нашій школі постійно проводиться профорієнтаційна робота для учнів-випускників.

Так, група учнів разом з класним керівником Салій Т.І. побували на цікавому заході: Дні відкритих дверей Київського національного університету культури і мистецтв відповідно до листа-запрошення.

Поїздку здійснили залізничним транспортом за рахунок організатора. День був дуже насиченим.

Для дітей була проведена презентація навчального закладу та фільми про відомих випускників університету.

Цікавою була зустріч з відомим ректором - М.М.Поплавським.

Учні дізналися про можливість пройти пробні завдання для вступу до закладу.

На завершення кожен отримав подарунки – сертифікат та книгу від ректора.

День був сповнений надзвичайними враженнями!

Про цю непересічну подію Світлана Моргулець розповіла на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.