Олександр Чеманов із Бурині отримуватиме стипендію голови Сумської ОДА

Щорічну винагороду особисто від Миколи Клочка, голови Сумської обласної державної адміністрації, отримали 45 стипендіатів Сумщини.

Серед них – відмінники навчання, активісти учнівського самоврядування, лідери спортивних та інтелектуальних змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Став володарем цієї винагороди й учень з Бурині Олександр Чеманов.

«Старанна та наполеглива праця завжди приносить свої плоди...

Нинішній навчальний рік для учня 10 класу нашої школи ЧЕМАНОВА ОЛЕКСАНДРА став надзвичайно плідним.

Після низки призових місць у районному етапі Всеукраїнських олімпіад хлопець завоював два призові на області – третє з біології та друге з інформаційних технологій.

Виконати надзвичайно складні завдання обласних олімпіад допомогли глибокі знання, наполегливість, старанність.

І ось результат. Учора Чеманов О. побував у м.Суми на урочистому врученні стипендії голови обласної державної адміністрації.

Побажаємо йому і надалі великих успіхів у навчанні!» – написала Світлана Моргулець на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook.

Зауважимо, що розмір стипендії цього року складає 1050 гривень.

Відповідно до критеріїв найкращих обирала комісія, якій були представлені матеріали від навчальних закладів Сумщини…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.