Поповнення у Буринській ЦРЛ

Сьогодні, 04 серпня 2017 року, Василь Бойко, голова Буринської районної державної адміністрації, передав Буринській центральній районній лікарні нову побутову сучасну техніку – два холодильники та душову кабінку, які були придбані за спонсорські кошти.

Він підкреслив, що районна влада ніколи не стояла осторонь проблем і турбот медичних закладів Буринщини.

Він наголосив, спільними зусиллями і надалі надаватиметься якісна медична допомога жителям району.

У свою чергу, заступник головного лікаря ЦРЛ Лариса Давидовська подякувала голові районної державної адміністрації за постійну турботу та підтримку медичних закладів.

Світлина Олександра Довгоп'ята.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.