Анатолій Річкаль посприяв у виділенні 500 тисяч гривень бюджетникам Буринщини

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, депутат Сумської обласної ради по виборчому округу № 4, до складу якого входять місто Буринь та частина Буринського району, звернувся до голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка з депутським запитом.

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Шановний Миколо Олексійовичу! Про додаткові кошти До мене, як до депутата обласної ради, звернувся голова Буринської районної державної адміністрації Бойко Василь Михайлович, що у зв’язку з наявністю незабезпеченості в асигнуваннях на оплату праці з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, які фінансуються з районного бюджету Буринського району, просить розглянути питання щодо виділення з обласного бюджету додаткової дотації в сумі 500,0 тис. гривень. Прошу Вас на підставі викладеного, виділити кошти у сумі 500,0 тис. гривень для забезпечення асигнувань на оплату праці працівникам бюджетних установ.

З повагою Депутат Сумської обласної ради А.Я. Річкаль

20 грудня 2017 року відбулася 17 сесія Сумської обласної ради. І на ній питання про виділення коштів у сумі 500 тисяч гривень для бюджетників Буринського району було підтримано депутатами облради. І ці кошти тепер будуть направлені для виплати заробітної плати працівникам Буринської центральної районної лікарні. – Безсумнівно, у ці нелегкі часи, – зауважив Анатолій Річкаль у ексклюзивному інтерв’ю БІЖ, – необхідно підтримувати працівників бюджетної сфери. На жаль, на Буринщині склалася доволі непроста ситуація із незабезпеченості в асигнуваннях на оплату праці бюджетним працівникам. І серед них – найскладніше становище склалося в медичній сфері. Тому я, як депутат від Буринського виборчого округу, звісно, не мав права стояти осторонь у вирішенні цього питання. Вдячний і голові Сумської обласної державної адміністрації Миколі Олексійовичу Клочку, і депутатам Сумської обласної ради, які підтримали у вирішення даної проблеми…

На світлині: Буринська центральна районна лікарня.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.