На Буринщині першого дня 2021 року зафіксовано 27 випадків захворювань на коронавірус, більше – тільки в Конотопі, Сумах та Путивльщині…

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу Covid-19 підтвердили у 361 жителя (Суми – 100, Глухів – 11, Конотоп – 43, Лебедин – 5, Охтирка – 21, Ромни – 6, Білопільський р-н – 8, Буринський р-н – 27, Глухівський р-н – 16, Конотопський р-н – 2, Краснопільський р-н – 22, Кролевецький р-н – 10, Лебединський р-н – 1, Путивльський р-н – 66, Роменський р-н – 10, Сумський р-н – 10, Тростянецький р-н – 3).

Таким чином, станом на сьогодні, 2 січня 2021 року, в Сумській області зафіксовано 41350 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію.

Відчувається,що жителі, зокрема, міста Буринь доволі сильно розслабилися. Дехто з них навіть до крамниць заходить без масок...

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 530 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 у місті Суми.

А від Covid–19 в Сумській області одужало 34651 хворих, з них за минулу добу – 138 (Суми – 28, Конотоп – 78, Лебедин – 14, Білопільський р-н – 6, Краснопільський р-н – 5, Лебединський р-н – 4, Сумський р-н – 3).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.