На Сумщині за попередню добу зафіксовано тільки 39 випадків захворювань на коронавірс…

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу Covid-19 підтвердили у 39 жителів (Суми – 32, Сумський р-н – 7).

Таким чином, станом на сьогодні, 4 січня 2021 року, в Сумській області зафіксовано 41536 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію.

За час пандемії на Сумщині було зафіксовано 532 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 у Сумах.

А від Covid–19 в області одужало 35111 хворих, з них за минулу добу – 150 (Суми – 99, Лебедин – 7, Глухів – 16, Білопільський р-н – 3, Глухівський р-н – 2, Краснопільський р-н – 2, Кролевецький р-н – 9, Лебединський р-н – 2, Сумський р-н – 10).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.