На Сумщині кілька днів поспіль спадає захворюваність на коронавірус…

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу Covid-19 підтвердили у 41 жителя (Суми – 35, Конотоп – 1, Глухівський р-н – 1, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 1).

Таким чином, станом на сьогодні, 29 грудня 2020 року, в Сумській області зафіксовано 40170 випадок захворювань на коронавірусну інфекцію.

За час пандемії на Сумщині було зафіксовано 518 летальних випадки, з них за минулу добу – 5 (Суми – 1, Конотоп – 1, Білопільський р-н – 2, Сумський р-н – 1).

А від Covid–19 в Сумській області одужало 33285 хворих, з них за минулу добу – 512 (Суми – 183, Шостка – 29, Ромни – 86, Лебедин – 47, Білопільський р-н – 19, Буринський р-н – 6, Лебединський р-н – 8, Недригайлівський р-н – 1, Путивльський р-н – 38, Роменський р-н – 7, С. Будський р-н – 9, Сумський р-н – 16, Тростянецький р-н – 56, Шосткинський р-н – 2, Ямпільський р-н – 5).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.