На Сумщині за попередню добу захворюваність на коронавірус менше 100 випадків…

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу Covid-19 підтвердили у 82 жителів (Суми – 50, Ромни – 5, Глухів – 7, Білопільський р-н – 2, Глухівський р-н – 3, Краснопільський р-н – 3, Недригайлівський р-н – 10, Сумський р-н – 2, Тростянецький р-н – 1).

Таким чином, станом на сьогодні, 28 грудня 2020 року, в Сумській області зафіксовано 40129 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію.

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 513 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

А від Covid–19 в Сумській області одужало 32773 хворих, з них за минулу добу – 227 (Суми – 141, Білопільський р-н – 41, Краснопільський р-н – 9, Недригайлівський р-н – 1, Сумський р-н – 35).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.