На Буринщині знову нова смерть від коронавірусу…

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за попередню добу Covid-19 підтвердили у 212 жителів (Суми – 153, Шостка – 7, Конотоп – 1, Ромни – 3, Охтирка – 7, Лебедин – 10, Білопільський р-н – 2, Глухівський р-н – 1, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 2, Лебединський р-н – 2, Охтирський р-н – 2, С. Будський р-н – 3, Сумський р-н – 16, Шосткинський р-н – 1).

Таким чином, станом на сьогодні, 1 жовтня 2020 року, на Сумщині зафіксовано 4435 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію.

За весь час пандемії в області було зафіксовано 75 летальних випадків, з них за минулу добу – 3 (Конотоп – 1, Ромни – 1, Буринський р-н – 1).

А від Covid–19 одужало 1798 хворих, з них за попередню добу – 50 (Суми – 21, Конотоп – 19, Лебедин – 3, Білопільський р-н – 1, Конотопський р-н – 1, Краснопільський р-н – 3, Сумський р-н – 2).

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 2712 випадків захворювання, у Сумському районі – 284, Білопільський район – 121, Буринський район – 27, смт Велика Писарівка – 3, м. Глухів – 32, Глухівський район – 24, м. Конотоп – 230, Конотопський район – 61, Краснопільський р-н – 43, Кролевецький район – 112, м. Лебедин – 91, Лебединський р-н – 16, смт Липова Долина – 1, Недригайлівський район – 88, м. Охтирка – 112, Охтирський р-н – 29, Путивльський район – 14, м. Ромни – 119, Роменський район – 59, Середино–Будський р-н – 39, Тростянецький район – 91, м. Шостка – 114, Шосткинський р-н – 7, Ямпільський р-н – 6.

На жаль, останнім часом, незважаючи на різке зростання захворюваності на коронавірус, більшість людей не дотримується карантинних заходів.

Зокрема, й у місті Буринь навіть у людних місцях, в т.ч. – магазинах, чимало покупців, які не одягають масок, не дотримуються відповідної дистанції.

Нагадаємо, що за останні дні на Буринщині померло двоє жителів від коронавірусної інфекції…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.