Буринщина потрапила до «жовтої» зони…

Два міста та район потрапили до «помаранчевої» зони, ще чотири міста та вісім районів – до «зеленої» зони.

Про це стало відомо сьогодні, 1 жовтня 2020 року, за підсумками позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зорема, Суми та Лебедин, Сумський район потрапили до «помаранчевої» зони, а Конотоп, Охтирка, Ромни та Шостка, Білопільський, Буринський, Глухівський, Краснопільський, Лебединський, Недригайлівський, Роменський та Середино-Будський райони – до «жовтої» зони.

Нагадаємо, що нині на Сумщині в 4 рази перевищена норма захворюваності на коронавірус.

В області на сьогодні,1 жовтня 2020 року, підтверджено 4 435 випадків Covid-19, за минулу добу – 212 випадків, про що інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ). Розповідав у розділі МЕДИЦИНА. Усього з початку пандемії померли 75 хворих на коронавірус. За минулу добу зафіксовано три смерті від ускладенення інфекції, в тому чмслі й на Буринщині…

На світлині: місто Буринь – центр Буринщини.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.