На Сумщині ще в одному районі встановлено новий випадок захворювання на коронавірус…

У Сумській області за останній тиждень значно зросла кількість випадків захворювань на коронавірус…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА повідомляв, що станом на 19 червня 2020 року на Сумщині 246 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 6 осіб (м. Суми - 1, Сумський район - 1, м. Тростянець - 3, Краснопілля - 1).

У Краснопіллі – це перший випадок захворювання на коронавірусну інфекцію.

Таким чином, станом на сьогодні, 20 червня 2020 року, на Сумщині 252 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію.

Зазначимо, що від Covid-19 в Сумській області одужало 178 хворих.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 66 випадків захворювання, у Сумському районі - 13, м. Охтирка - 16, м. Конотоп - 14, Конотопський район - 26, м. Кролевець - 25, Кролевецький район - 8, м. Шостка - 15, м. Тростянець - 18, Тростянецький район - 3, Роменський район - 2, Недригайлівський район - 1, м. Ромни - 8, Глухівський район - 3, м. Глухів - 9, Буринь - 2, Буринський район - 1, Охтирський район - 1, м. Лебедин - 1, м. Білопілля - 2, Білопільський район - 13, Путивльський район - 4, Краснопілля - 1.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.