На Сумщині після послаблення карантину різко зростає захворюваність на коронавірус

В області спостерігається другий етап підйому захворюваності на COVID-19…

Про це зазначив заступник директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Михайло Мацюк під час онлайн-брифінгу щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію на Сумщині, повідомив офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації.

«В останні дні у Сумській області відбувається зростання випадків на коронавірусну інфекцію. На жаль, постійні пом'якшення карантинних обмежень зумовили собою збільшення соціальних контактів, а недотримання санітарних норм призвело до збільшення кількості нових випадків захворювання. Ми можемо побачити, що Україна за кількістю інфікованих перейшла на мапі з зеленої зони в червону. Це має послужити тривожним сигналом для всіх нас», – зауважив Михайло Мацюк.

На сьогодні в області на лікуванні залишаються 63 особи, з яких 8 – діти. 12 дорослих лікуються в умовах стаціонару. У період з 12-18 червня 2020 року зареєстровано 42 випадки захворювання на COVID-19, з яких 5 хворих перебувають у стаціонарі, 37 – на самоізоляції. За цей же період одужало 17 хворих, з них 1 дитина.

Михайло Мацюк також наголосив, що незважаючи на те, що карантин в Україні і на Сумщині поступово послаблюють, масковий режим і дотримання соціальної дистанції скасовувати не збираються.

Нагадаємо, що наразі в Україні діє адаптивний карантин – рішення про пом'якшення або посилення обмежень приймає місцева влада з урахуванням епідситуації у регіоні.

До слова, за минулу добу Covid-19 підтвердили у 10 осіб (м. Охтирка - 2, м. Тростянець - 2, Глухівський район - 1, Путивльський район - 3, м. Кролевець - 1, м. Шостка - 1).

Таким чином, станом на 19 червня 2020 року на Сумщині 246 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Зауважимо, що від Covid-19 в Сумській області одужало 178 осіб, з них 9 - за минулу добу (Білопільський район).

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 65 випадків захворювання, у Сумському районі – 12, м. Охтирка - 16, м. Конотоп – 14, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 25, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 15, м. Тростянець – 15, Тростянецький район – 3, Роменський район – 2, Недригайлівський район – 1, м. Ромни – 8, Глухівський район – 3, м. Глухів – 9, Буринь – 2, Буринський район – 1, Охтирський район – 1, м. Лебедин – 1, м. Білопілля – 2, Білопільський район – 13, Путивльський район – 4.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.