На Сумщині уже є нові випадки захворювань на коронавірус

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА повідомляв, що станом на 14 травня 2020 року в Сумській області було 158 хворих на коронавірус…

Сьогодні, 15 травня 2020 року, на брифінгу в Сумській обласній державній адміністрації заступник директора обласного лабораторного центру Михайло Мацюк повідомив про 3 нові випадки COVID-19 на Сумщині.

За його словами, у вчорашню статистику, яку поширило Міністерство охорони здоров’я України, ці випадки не увійшли, оскільки дослідження завершилися після 22 години.

Зафіксовано один випадок в Ромнах і два в Сумах по контакту.

Відзначимо, що від Covid-19 на Сумщині одужало 85 осіб, з них 3 - за минулу добу у м. Кролевець.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.