На Сумщині очікується зниження захворюваності на коронавірус

Сьогодні, 15 травня 2020 року, під час брифінгу в Сумській обласній державній адміністрації заступник директора обласного лабораторного центру МОЗ України Михайло Мацюк повідомив, що в області нині вже спостерігається спад епідемічного процесу.

Сумщина, за його словами, вступає в стадію спорадичної захворюваності. Мова йде про окремі випадки інфікування коронавірусом на території області.

Михайло Мацюк очікує, що за тиждень-два кількість випадків захворювань на COVID-19 знизиться до 1-2 випадків на тиждень, а потім – на місяць.

Правда, це залежить від кожного жителя області, наголосив він.

І хоча карантинні вимоги послабили, але певні обмеження залишилися і обов’язкові до виконання.

До слова, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА повідомляв, що станом на сьогодні, 15 травня 2020 року, в Сумській області є 161 захворювання на коронавірус…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.