На Сумщині вже є 30 хворих на коронавірус

На сьогодні, 03 квітня 2020 року, на Сумщині 30 офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА розповідав, що станом на 2 квітня 2020 року в Сумській області було підтверджено 26 хворих на COVID-19.

До слова, за останню добу захворіли три особи з Конотопського району та одназ Шостки.

Як інформує офіційний сайт Сумської ОДА, сьогодні, 3 квітня 2020 року, під час брифінгу в Сумській обласній державній адміністрації в.о. директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Володимир Збаражський повідомив, що в м. Суми наразі 3 випадки захворювання, в Охтирці – 4, с. Козацьке Конотопського району – 11, с. Попівка Конотопського району – 1, с. Грузьке Кролевецького району – 3 , м. Кролевець – 5, м. Шостка – 3 випадки.

За його словами, в області нараховується 6 сімей, які хворіють на коронавірусну інфекцію: с. Козацьке – 2 родинних осередки, с. Грузьке – 1, м. Кролевець – 1, м. Шостка – 1, м. Охтирка – 1.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.