Яким лікарням на Сумщині дістанеться гуманітарна допомога з Китаю?

У гуманітарному вантажі, що надійшов сьогодні, 2 квітня 2020 року, до Сумської області, засоби захисту для лікарів (захисні багаторазові окуляри та респіратори), а також тест-системи, повідомив офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації.

Засоби захисту вже отримують Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня, Сумський обласний перинатальний центр, Сумська міська дитяча клінічна лікарня та станція швидкої медичної допомоги, а також медичні заклади Шостки, Ромен, Конотопа, Білопілля та Тростянця.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) к розділах МЕДИЦИНА та ВІДЕО повідомляв, що на Сумщині для прийому хворих визначені такі медичні заклади:

КНП СОР «Обласний клінічний перинатальний центр».

КНП СОР «Сумський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер».

КНП Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня».

КНП Конотопської міської ради «Конотопська центральна районна лікарня ім. Академіка Михайла Давидова».

КП «Кролевецька центральна районна лікарня» Кролевецької районної ради.

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Роменської районної ради.

КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради (ОТГ).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.