Що з біоматеріалом чоловіка з Бурині, у якого є підозра на коронавірус?

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА, до хворого з підозрою на коронавірус жителя Бурині, вчора, 20 березня 2020 року, приїжджала спеціальна бригада медиків…

Кілька днів тому він повернувся з Польші, звертався до сімейного лікаря. Рентген не показав ознак пневмонії в організмі.

Чоловіка все ж таки госпіталізували до лікарні з температурою, сухим кашлем та загальною слабкістю, а вчора, 20 березня 2020 року, в нього взяли біоматеріал для тесту на коронавірус.

Та відразу чомусь матеріал не було відправлено на детальний аналіз. З такою оперативністю, безсумнівно, можна догратися до невтішних підсумків загалом у місті...

І як повідомив сайт http://sumy.today, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош після їхнього до нього звернення проінформував, що прийнято рішення не зволікати, а терміново сьогодні, 21 березня 2020 року, відправити біоматеріали до Києва.

До слова, цими днями до Бурині повертаються заробітчани та відпочиваючі з-за кордону. І дехто з них ігнорує заходами самоізоляції.

Зауважимо, що містечко Буринь як за територією, так і за населенням зовсім маленький населений пункт.

І в разі не дотримання тут карантинних заходів, сюди може дуже швидко завітати дуже велика біда.

Тому всім жителям треба бути уважними і пильними, і не забувати, що коронавірус – це смертельна хвороба.

На світлині: лікарня в місті Буринь.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.