Тетяна Головко, заступник голови Сумської обласної ради: «Дякую медичним працівникам за професіоналізм, представникам бізнесу – за розуміння ситуації…»

Нині складні часи як в медицині, так і загалом у суспільстві.

Та й важкі часи колись закінчуються, а життя триває.

Але все ж таки саме зараз допікає коронавірус.

Тому потрібно, щоб ситуація з ним не вийшла з під контролю…

«Сьогоднішній день ми провели досить насичено, інспектуючи заклади охорони здоров'я. Підрозділи екстреної медичної допомоги, приймальні відділення районних лікарень, найбільша в області лікарня по наданню психіатричної допомоги, опорна лікарня для трьох моїх рідних районів – Роменська ЦРЛ і вже ввечері моя зустріч з бізнесом для допомоги цій лікарні на випадок надзвичайної ситуації в боротьбі зі страшним COVID19. Дякую медичним працівникам за професіоналізм. Дякую представникам бізнесу за розуміння ситуації. Вже в понеділок будуть перераховані перші кошти на закупівлю вкрай необхідного медичного обладнання. Але моє враження від НЕРОЗУМІННЯ трагічності ситуації залишається незмінним – у моєму рідному місті відсутнє слово «карантин». На всі запитання готова відповісти», – написала на своїй сторінці в Фейсбуці Тетяна Головко, заступник голови Сумської обласної ради, 20 березня 2020 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.