Наталія Кузнєцова-Віноградова, голова ГО «Укрфонд «Лінія Життя», бере участь у передачі «Говорить Україна» на телеканалі «Україна»

Передача «Говорить Україна» на телеканалі «Україна» відбудеться 5 грудня 2019 року.

Початок її о 19 годині 45 хвилин.

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА, 06 листопада 2019 року на телеканалі «Україна» відбувся запис телепередачі «Говорить Україна».

Передача присвячена допомозі хворій Маргариті Смілянець.

У передачі бере участь і Наталія Кузнєцова-Віноградова, голова ГО «Укрфонд «Лінія Життя», яка нині проживає в місті Буринь.

Також не передачі присутня й Маргарита Смілянець, мама п'ятьох діток, якій терміново потрібні кошти на пересадку легенів…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.