Хвора на кір медсестра працювала в двох лікарнях…

Про це розповів начальник управління охорони здоров’я Сумської області Сергій Бутенко.

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА, в Сумах госпіталізували шістьох медпрацівників пологового будинку, де від кору минулого тижня померла породілля з Буринщини.

Усіх із підтвердженим діагнозом кір доставили в інфекційне відділення Сумської міської лікарні. Їхній стан оцінюється як середньої тяжкості. Захворілі – це медсестри та акушерки. Вони безпосередньо контактували з хворою на кір вагітною.

Одна з медпрацівниць за сумісництвом мала чергування у відділенні для новонароджених дитячої лікарні. Поки що там захворілих немає, але вжиті також карантинні заходи до 15 квітня 2019 року.

«Окрім перинатального центру обмежувальні заходи до 15 квітня введені в дитячій клінічній лікарні, бо там одна медсестра працювала за сумісництвом і в перинатальному центрі, і в дитячій клінічній лікарні. Основне її робоче місце – перинатальний центр, сумісництво – у дитячій лікарні. От ми зараз розбираємося, як людина, яка працювала у вогнищі кору, прийшла на чергування у відділення. На сьогодні створена комісія і, повірте, це буде суворо покарано», – зауважив Сергій Бутенко.

До слова, у новонародженого хлопчика, чия мама померла від кору, ознаків хвороби немає.

Він перебуває у відділенні для новонароджених перинатального центру, повідомив сайт spec-kor.com.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.