Кір не втихає: у обласній дитячій лікарні перебувають двоє дітей з Буринщини та Ромнів

Через нові випадки хвороби дитячу обласну лікарню закрили на карантин до 15 квітня 2019 року.

За словами начальника управління охорони здоров’я Сергія Бутенка, в інфекційно-боксованому відділенні обласної дитячої лікарні перебуває двоє дітей із кором: двомісячна дитина з Буринського району, яка контактувала з родичами померлої породіллі (про що розповідав ігтернет-портал БУТТЯ і ЖМТТЯ (БіЖ), та семирічна дитина з Ромнів.

Також на кір захворіла одна жінка у післяпологовому періоді – вона залишається у перинатальному центрі (відділення гінекології), де днями продовжили карантин.

Про це на своїх сторінках розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ).

Жінка з Охтирки, має легкий перебіг недуги, розповіла головна інфекціоніста області Ірина Троцька.

До слова, за даними лабораторного центру на Сумщині за останній тиждень на кір захворіла 31 людина...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.