Кір наступає стрімко…

У Сумській області станом на сьогодні, 28 березня 2019 року, захворіло на кір 140 осіб (з урахуванням попередніх діагнозів), із них 107 дорослих та 33 дітей, у тому числі протягом останнього тижня – 31 (26 дорослих та 5 дітей).

Летальних випадків не зареєстровано, повідомляє Сумський обласний лабораторний центр.

Надійний засіб з профілактики кору – імунізація.

Щеплення проти кору забезпечує надійний імунітет у 95 – 97% осіб, які отримали щеплення, а також попереджає розвиток тяжких форм захворювання та ускладнень (ураження органів дихання, нервової системи, органів зору,нирок, печінки тощо).

До слова, 5 медичних працівників Обласного перинатального центру госпіталізували з підозрою на кір. Наразі вони знаходяться в інфекційному відділенні 4-ї Сумської міської лікарні. Інформацію підтвердила головний лікар-інфекціоніст області Ірина Троцька.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА розповідав, що 20 березня 2019 року у Сумському обласному пологовому будинку померла 24-річна хвора на кір породілля з Буринщини. Пізніше кір виявили і у подруги померлої…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.