4-річний хлопчик, наковтавшись анальгіну та димедролу, потрапив до реанімації

Хлопчика 2015 року народження госпіталізували до реанімації Сумської обласної дитячої клінічної лікарні із отруєнням.

Про це повідомила начальник Відділу комунікації ГУ Нацполіції Сумській області Ельвіра Біганова.

За її словами, попередньо причиною отруєння стало вживання великої кількості ліків, а саме таблеток анальгіну та димедролу.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА розповідав, що у Конотопі дитина 2017 року народження була госпіталізована через отруєння ліками від печії, а в Глухові дитина такого ж віку перекинула на себе тарілку із гарячим супом, і отримала опіки животика і ручки.

Правоохоронці закликають батьків уважніше та дбайливіше доглядати за своїми дітьми.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.