Кір уже в Бурині?

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БІЖ) у розділі МЕДИЦИНА, хвора на кір жінка з Буринщини, яка на вихідних народила немовля у пологовому будинку на Басах, що в Сумах, на жаль, померла...

Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій Бутенко.

За його словами, про причини смерті стане відомо після розтину тіла…

...За повідомленням сайту nedelya.info, у Путивлі студентка місцевого педколеджу захворіла на кір. Вона родом із Буринщини і мала контакти з молодою вагітною місцевою жінкою, яка 20 березня 2019 року померла в обласному перинатальному центрі від кору. Приблизно місяць тому вони разом лежали у лікарні. Хвора студентка 1999 року народження, в якої лабораторно підтверджено кір, лікується за місцем проживання у Бурині.

У навчальному закладі проводяться заходи, спрямовані на попередження розповсюдження хвороби. Як прокоментувала телефоном заступник директора Олена Ігнатова, вони отримали від місцевих медиків алгоритм дій, які виконують. Чи буде проведена масова вакцинація педагогічних працівників і студентів, вона поки не знає. У навчальному закладі, за різними даними, є мінімум троє студентів, в яких підозрюють кір. Лабораторно хвороба не підтверджена.

Нагадаємо, вагітну жінку привезли у Суми до обласного перинатального центру 13 березня з районної лікарні у Бурині.

Кір запідозрили місцеві лікарі. За словами лікарів, інфекцію перенесли брат жінки та його діти.

Те, що й вагітна захворіла на кір, підтвердили аналізи. 24-річна породілля з Буринського району народила хлопчика минулого тижня.

Від чого саме 20 березня 2019 року померла жінка, покаже розтин, адже у неї, окрім кору, була ще й пневмонія.

Дитина перебуває під наглядом медиків. У неї кір не діагностовано, але інкубаційний період ще не завершився.

Обласний перинатальний центр закритий на карантин до 5 квітня 2019 року.

У Путивльському педагогічному коледжі наразі карантин не оголошено.

До слова, на Сумщині з початку року нарахували вже 96 випадків захворювання на кір, за останній тиждень – 14. Упродовж 2018 року таких було близько 300.

До речі, Україна зараз займає перше місце в Європі по темпах розповсюдження цієї хвороби...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.