Сніговий покрив ледве не «роздавив» дах лікарні...

Сьогодні,1 лютого 2019 року, рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України проводили аварійно-рятувальні роботи з розчищення даху лікарні в Ромнах.

Товстий шар снігового покриву на покрівлі поставив під загрозу її цілісність. Для ліквідації наслідків стихії на розчищення снігових заметів було задіяно чергове рятувальне відділення під керівництвом старшого лейтенанта служби цивільного захисту Владислава Шебеді.

За допомогою спеціального альпіністського спорядження та автовишки рятувальники звільнили близько 200 квадратних метрів покрівлі від снігу та криги, повідомив сайт mns.romny.info

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.