Кір уже в Путивлі...

В інфекційне відділення Путивльської ЦРЛ поступив 5-річна дитина з діагнозом - КІР, повідомила районна газета «Путивльські відомості».

Як з'ясувалося, хворий - вихованець Путивльського ДНЗ №4.

У групі, яку відвідував хворий хлопчик, на даний момент оголошено карантин.

У цілому, дитячий садочок продовжить працювати в попередньому режимі.

Як пояснили лікарі, до 6 лютого 2019 року неможливо визначити, чи встиг хтось із діток підхопити інфекцію - у хвороби 9-денний інкубаційний період.

Після цієї дати ще два з половиною тижні медики будуть уважно спостерігати за ситуацією.

Лікарі заспокоюють: хвороба не ходить по району, вона завезена сюди випадково, так як хлопчик недавно побував у Києві.

До того ж, всі діти, які контактували з хворим, вакциновані, а значить, ризик поширення хвороби мінімальний.

Так що, панікувати не потрібно, але ось проявити пильність і утриматися поки від масових заходів не завадить - береженого, як то кажуть, і Бог береже...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.