Олексія Стасюка, кандидата медичних наук, який народився й виріс у місті Буринь, нагороджено відзнакою Президента України

В урочистій обстановці на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота вручив відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в АТО» 14 волонтерам-стоматологам, які влітку 2018 року в складі бригади медиків-стоматологів Полтавської обласної стоматологічної поліклініки надавали волонтерську медичну допомогу захисникам і військовослужбовцям ЗСУ в «гарячих точках» Донецької області.

Серед них – Стасюк Олексій, кандидат медичних наук, асистент кафедри післядипломної освіти лікарів-ортодонтів Української медичної стоматологічної академії.

Зауважимо, що Олексій Стасюк народився в місті Буринь. Тут закінчив Буринську міську СШ №1.

Олесій Анатолійович обрав спеціальність лікаря-стоматолога…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.