Презентація книги Григорія Склярова «Джерела б’ють» відбулася в Сумах

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, сьогодні, 11 березня 2020 року, в актовій залі Сумської районної ради відбулася презентація поетичної збірки поета Григорія Склярова «Джерела б’ють».

Григорій Миколайович Скляров є головою Юнаківської сільської ради Сумського району.

З виданням його першої поетичної книги «Джерела б’ють» вітали представники влади, друзі, колеги, родина, земляки та перша вчителька.

Також Григорія Склярова з непересічною творчою подією привітали гості з Бурині – Іван Житник, член Національної спілки журналістів України, письменник, поет, блогер, переможець всеукраїнських літературних конкурсів, володар Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії в номінації ЛІТЕРАТУРА (проза і поезія) 2019 року та Наталія Кузнєцова-Віноградова, член Національної спілки журналістів України, поетеса, блогер. голова громадської організації «УкрФонд Лінія Життя».

Більш детально про творчий захід інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.