У Бурині відбудеться оригінальна виставка

22 січня 2018 року в Буринському районному будинку культури о 13 годині 30 хвилин відбудеться відкриття виставки «100 років боротьби. Сумщина в Українській революції 1917–1921 років. Видатні військові та державні діячі».

Експозиція представляє собою меморіальний комплекс портретів особистостей наших земляків, які присвятили своє життя боротьбі за єдину незалежну Україну та зробили значний внесок в Українську революцію 1917–1921 років і які являли собою військову та політичну еліту Сумщини на арені революційних подій та визвольного руху України початку ХХ ст.

У виставці використані світлини з національного архіву Чеської республіки, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, особистого архіву В. Власенка, книг Я.Тинченка та Г.Іванущенка.

Виставка працюватиме кілька тижнів.

Після церемонії відкриття виставки о 14 годині, як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТУРА розпочнеться святковий концерт з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.