Буринської міськоі ОТГ немає серед 20 кращих привабливих громад Сумщини…

За результатами обробки наданої громадами інформації Фондом «Регіональний центр економічних досліджень і підтримки бізнесу» сформовано черговий рейтинг інституційної спроможності та сталого розвитку малих і середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

Читачам інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) пропонуються увазі 20 кращих громад Сумської області станом на 01.01.2021 року.

Рейтинг враховує 40 критеріальних показників і відображає інституційну привабливість громад в 2021 році.

Оцінені в Сумській області 50 громад.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.