Додатковий потяг на свята промчить повз станцію Путивль, що у місті Буринь...

На свята « Укрзалізниця» призначила додатковий потяг 153/154 «Київ-Суми-Київ».

Він буде курсувати 14, 28 та 30 червня 2019 року.

Потяг складається з вагонів «люкс», «купе» та «плацкарт».

Квитки вже є у продажу.

Потяг прямує через станції Ніжин, Бахмач, Конотоп, Ворожба, Білопілля.

Єдина тут є прикрість, немає зупинки на станції Путивль, що в місті Буринь.

Чим «не вгодила» Буринь залізничникам – невідомо.

«Я сподіваюсь, що на День Конституції зупинку там додадуть», – написав експерт з транспорту, завідувач кафедри економіки та управління Конотопського інституту СумДУ Дмитро Власенко у Фейсбуці.

Довідково від інтренет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ): 15 травня 2019 року відбулася 26 сесія Буринської міської ради. Депутати на ній одноголосно проголосували за перейменування станції Путивль на станцію Буринь…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.