Шахрай під виглядом продавця цукру ошукує громадян…

На гачок зловмисника вже потрапив 45-річний житель Ромнів. Він, нічого не підозрюючи, віддав «продавцеві» 7500 гривень за товар, який так і не отримав...

Зі слів потерпілого в магазині до нього підійшов невідомий та запропонував вигідну умову по придбанню цукру за ціною значно нижчою від магазинних - 10 гривень за кілограм.

Нічого не запідозривши чоловік погодився на пропозицію.

Після обумовлення всіх нюансів купівлі–продажу заявник передав «продавцеві» 7500 гривень.

Той пішов ... і не повернувся.

А ошуканому чоловіку нічого не залишилось робити, як звернутись за допомогою до поліції.

Там відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та ведуть пошуки зловмисника.

Правоохоронці вкотре радять громадянам під час здійснення покупок виявляти обачність і віддавати чи перераховувати гроші тільки після отримання товару, зауважує Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.