Володимир Гройсман: «Ми не просто робимо реформи, ми будуємо нову державу»

Перелік реформ, які наразі реалізовує Кабінет Міністрів, направлені не просто на оновлення держави, а на побудову нової України, і кожен на своєму місці має робити все, аби робити державу сильною.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі зі студентами Українського католицького університету у Львові. Глава Уряду перебуває з робочою поїздкою в регіоні.

«Ми маємо реальний шанс змінити країну… Ми не просто робимо реформи, ми будуємо нову державу», – сказав Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що сьогодні є велике неспівпадіння між можливостями України і реальним станом речей. Саме тому, потрібно змінювати життя – кожен день, «кожному на своєму місці», в єдності один з одним.

«Кожен день маємо робити все для того, аби робити Україну сильною», – зазначив Володимир Гройсман.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.