Відбулася конференція Асоціації фермерів Буринщини

Звітно-виборну конференцію Асоціації фермерів Буринського району провів голова Сумської обласної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумської області» Михайло Махітко. Він, зокрема, проінфомував про стан фермерських господарств в області.

Про зміни в податковому законодавстві повідав начальник Буринського відділення Конотопської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Сумській області Андрій Майданевич.

Василь Бойко, голова Буринської районної державної адміністрації, взяв участь у роботі конференції. Зі словами вдячності за співпрацю та взаєморозуміння він звернувся до голів фермерських господарств.

Головою Асоціації фермерів Буринського району обрано Анатолія Каблюка, голову фермерського господарства «Каблюк».

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.