Пряма трансляція 28 сесії Сумської обласної ради 26 липня 2019 року

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА, голова Сумської обласної ради Володимир Токар 17 липня 2019 року підписав розпорядження про проведення пленарного засідання 28 сесії обласної ради сьомого скликання.

Сьогодні, 26 липня 2019 року, о 10 годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради розпочалося пленарне засідання.

Пропонуємо читачам інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) пряму трансляцію його…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.