Палала церква у Бурині

Сьогодні, 26 листопада 2017 року, у центрі Бурині здіймався стовп диму. Чорно-сірі його клубки здіймалися далеко увись.

Це горіла церкви Різдва Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви. І вона так швидко горіла, що не вдалося пожежникам врятувати її купол та деякі частини будівлі. Що стало причиною загорання – точно невідомо. Вони нині встановлюються.

Сама ж церква потребує досить чималого часу для відродження… Про це засвідчує і відео, яке з’явилося в інтернетівських соціальних мережах…

Світлина Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.