Гурт «Made in Ukraine»…

БІЖ розповідав що у складі відомого українського гурту «Made in Ukraine» співає 22 - річна Тетяна Кривенко, яка народилася й виросла в Бурині…

Читачі БЛОГУ ІВАНА ЖИТНИКА звернулися з проханням більш детально розповісти про цей нині популярний гурт. Виконуємо їх прохання. «Made in Ukraine» - відомий талановитий український поп-гурт, який у 1996 році створив Віталій Мироненко. Антон Коффін - перший аранжувальник, саунд-продюсер та співзасновник. А в 2000 році колектив студії (артисти, аранжувальники, адміністрація) переїхав до Києва. До слова, чимало зірок української естради записувались у тон-студії «Престиж». За цей час видано 10 CD, відбулося понад 1200 концертів.

На базі гурту «Made in Ukraine» засновано концертне підприємство «Престиж Концерт». Воно має в своєму арсеналі сцени сучасне звукове та світлове обладнання, світлодіодні екрани для роботи на майданах та стадіонах України.

До нинішнього складу гурту входять Тетяна Дегтярьова - художній керівник, солістка гурту. А також Тетяна Кривенко - бек-вокал і Дмитро Мироненко «Мiстер «D» - бек-вокал. «Made in Ukraine» працює в стилі фольк-денс. Він виконує відомі українські народні пісні та шлягери минулих років, правда, в сучасному аранжуванні.

Гурт з концертами виступає на території України - від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня.

У буремні роки «Євромайжану» та під час Революції Гідності гурт виступав на київському Майдані. Артисти добрими піснями й теплими щирими словами підтримували тих, хто вийшов на захист Незалежності, Волі та Свободи української держави.

А нині підтримує своїми концертами бійців Українського війська…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.