Магнітні бурі в грудні 2020 року

У грудні 2020 року загалом сильних магнітних бур не передбачається…

Фахівці з Лабораторії регіонівської астрономії ФІАН зауважують, що впродовж місяця магнітосфера буде досить спокійною.

І тільки кілька днів є винятковими.

Відповідно до прогнозу, 18 грудня 2020 року магнітосфера буде дещо збудженою, але магнітна буря передбачається 19 грудня 2020 року.

У період магнітних бур не слід організм навантажувати надмірною фізичною роботою.

А потрібно більше відпочивати на свіжому повітрі , уникати стресових ситуацій, а також підтримувати збалансований раціон харчування і дотримуватися питного режиму – вживати заспокійливі чаї.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.