25 жовтня 2020 року стрілки годинника переводяться на зимовий час…

Щороку в Україні уже традиційно переводять стрілки годинників на літній і зимовий час. 2020-й рік не стане винятком й українці традиційно перейдуть на зимовий час.

Перехід на літній і зимовий час регламентується постановою Кабінету міністрів №509 «Про порядок обчислення часу на території України» від 13 травня 1996 року.

До слова, датою переходу на зимовий час, як відомо. є остання неділя жовтня.

Отже, переведення часу в нинішньому 2020 році відбудеться у ніч з суботи, 24 жовтня, на неділю, 25 жовтня.

І о 4 годині потрібно буде перемістити стрілки годинників на одну годину назад.

Є тут дещо й приємне: можна буде довше поспати.

Зауважимо, що 25 жовтня 2020 року відбудуться вибори місцевих органів самоврядування…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.