У Бурині впорядковують пішохідні переходи…

Цю роботу виконують працівники Філії Бурийнський райавтодор ДП «Сумський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України».

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках неодноразово порушував питання щодо впорядкування пішохідних переходів.

Адже деякі лінії на «зебрах» майже не видно, а деякі взагалі вже стерлися.

А загалом все це створює незручності як для пішоходів, так і водіїв.

Цими днями на всіх пішохідних переходах, які є в Бурині, почергово відбуваються роботи по їх облаштуванню…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.