Родина з Кролевця потребує негайної матеріальної допомоги на лікування

Сьогодні у нас нові підопічні. Вся родина захворіла на коронавірус в Кролевці. Вони не порушували карантину, їх заразили випадково. Спочатку захворіла Свєта, потім – мама, тато, чоловік та дві доньки.

Зараз усі п'ятеро перебувають у лікарні. Вдома залишилася одна дівчинка. Вона на карантині.

На лікування пішли всі збереження.

«Маргаритці можна б було безкоштовний антибіотик, але він дуже пекучий, мама і чоловік кажуть, що вона не витримає», – пише Свєта

У самої Свєти на цей антибіотик алергія. І взагалі антибіотик, який кололи безкоштовно закінчився. Бо в Кролевці нині спалах коронавірусу.

Світлана звертається за фінансовою допомогою.

Просить всіх, хто може допомогти.

«Я ніколи не думала, що потраплю в таке скрутне становище. На лікування пішли вже тисячі. І головне, що лежить повністю вся родина. Це так страшно...»

ДОПОМОЖІТЬ РОДИНІ ВРЯТУВАТИСЯ!

Тел. для довідок: +380999766163 Наталія

Банк Аваль

номер картки:5486 5800 8005 9804 Бобровицька Світлана

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.