Під Ромнами гасять пожежу на сміттєзвалищі

Про пожежу повідомив на оперативній нараді при міському голові Ромен начальник управління ЖКГ Олександр Шевченко.

Він зазначив, що було здійснено підпал полігону для зберігання ТПВ, і наголосив, що для розслідування даного факту необхідно підключати правоохоронні органи.

Міський голова Сергій Салатун дав доручення секретарю міської ради зібрати нараду з даного питання, до її складу включити представників правоохоронних органів та МЦШР ДСНС України, депутатів міської ради (голів фракцій).

Фахівці Міжрегіонального центру швидкого реагування долучилися до ліквідації надзвичайної ситуації, тобто. пожежі, яка виникла на полігоні для зберігання твердих побутових відходів у Роменському районі.

Нині роботи тривають, залучено спеціальну техніку для знешкодження пожежі...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.