Пішов із життя міський голова…

Віктор Борисович Друзєв, відомий підприємець, колишній Білопільський міський голова, після тяжкої хвороби вчора відійшов у вічність.

До свого 68 дня народження Віктор Борисович не дожив 12 днів.

Його добре знає і молодше покоління, і люди старшого віку. Він народився, виріс і, окрім 5 років навчання в Горлівському філіалі Донецького політехнічного інституту та року роботи в Сумах, прожив і пропрацював у Бліопіллі.

Він із золотою медаллю закінчив Білопільську школу №3 і, після навчання в інституті, поропрацював рік у Сумах та повернувся додому.

Викладав у Білопільській автошколі. А з 1976 року працював у транспортному цеху Білопільського машзаводу, потім – головним інженером автопарку Білопільської облспоживспілки.

З 1983 року почалась нова ера і в житті Віктора Борисовича, і всього Білопілля. Після його обрання головою виконкому Білопільської міської ради, в місті почалося масштабне будівництво житла, доріг, добудови шкіл, інших об’єктів соціально-культурної сфери.

За Віктора Друзєва місто, як і вся країна, пережила буремний 1991 рік. Після падіння режиму КПРС, місто почало працювати в нових умовах господарювання.

Він завжди знаходив спільну мову з керівництвом району, області, вмів співрацювати з усіма керівниками місцевих підприємств. Завжди знав і розумів проблеми міста і своїх земляків.

У 1994 році він склав повноваження міського голови і очолив Білопільський хлібозавод.

З ентузіазмом почав розвивати це підприємство. З ровитком заводу створив мережу магазинів, де можна було у важкі, купонно-дефіцитні 90-ті роки придбати необхідні продукти, обміняти їх на купони чи погасити борг по зарпплаті чи пенсіях.

Після рейдерського захвату цього успішного підприємства вже вся родина Віктора Борисовича почала займатися підприємництвом: відновили хлібопекарські традиції в місті, повернули на виробництво фахівців, і знову почали випікати хліб, інші вироби.

Вся родина працювала і продовжувала справу батька в Білопіллі.

Прощання та поховання відбулося сьогодні, 14 листопада, повідомив bilopillia.city

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.