П’яний водій на автомобілі Daewoo Nexia зіткнувся з іншим автомобілем…

Патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Герасима Кондратьєва, що в Сумах. Прибувши та огородивши місце події, інспектори з’ясували, що водій автомобіля Daewoo Nexia під час виїзду з другорядної дороги на головну не надав перевагу в русі та допустив зіткнення з автомобілем Opel Vivaro.

Під час оформлення автопригоди інспектори виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння в керманича Daewoo Nexia. До того ж, чоловік не мав при собі ніяких документів. Від проходження огляду на стан сп’яніння, як на місці та в закладі охорони здоров’я, він категорично відмовився.

Патрульні склали на нього адміністративні матеріали за ст. 130 (відмова від проходження огляду на стан сп’яніння особою, яка керувала транспортним засобом з ознаками сп’яніння) КУпАП, ст. 126 (керування без відповідних документів) КУпАП та ст. 124 (вчинення ДТП) КУпАП, повідомила Патрульна поліція Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.