На Буринщині син так побив батька, що той утратив око…

45-річний житель Буринського району під час сварки так побив батька, що той втратив око… Поліцейським пояснив, що був п’яний, тож пригадав «старі образи».

До чергової частини Буринського відділення поліції надійшло повідомлення від медичних працівників про те, що до лікарні доставлений 74-річний пацієнт із множинними гематомами вік та обличчя, контузія важкого ступеню, розрив склери ока.

Сам потерпілий пояснив, що його побив син.

Поліцейські розшукали чоловіка наступного дня в сараї, де він спав.

Опитавши всіх учасників події поліцейські відтворили картину того, що сталося.

Батько і син живуть в одному селі, але в різних будинках.

Між ними склалися неприязні стосунки.

Син нерідко згадував чоловікові колишні образи в його бік.

Проте зустрічались вони часто, адже син тримав в господарстві батька свою худобу.

Того вечора він шукав свою дружину. Припускаючи, що вона могла бути у батька, зайшов до нього.

Під час розмови між чоловіками виник конфлікт, чи то тому що хтось неправильно вигодовує худобу, чи то тому, що пригадались дитячі образи, але свої дії син, будучи напідпитку, вже не контролював.

Спочатку вдарив старого рукою по обличчю, а потім почав бити палицею.

Випадковим свідком події стала його донька, яка також зайшла до батька, відчуваючи недобре.

Вона і викликала швидку.

За даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження».

Покаранням за каліцтво батька сину може коштувати до семи років позбавлення волі, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.