Чужого горя не буває…

15 серпня 2019 року, у четвер, на площі Першотравневій, що в місті Буринь, проводитиметься акція по збору коштів хворому хлопчику Міщенку Віталію, який на даний час перебуває в Сумській клінічній дитячий лікарні після перенесення гострої пневмонії, повідомила інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БІЖ) начальник Буринського бюро правової допомоги Марія Бондаренко.

Нині стан хлопчика середньо-важкий, лікарі нічого конкретного не кажуть, лікування довготривале.

Просимо жителів та гостей міста Буринь долучитися до акції та спільними зусиллями зібрати кошти на лікування Віталія Міщенка.

Зауважимо, що Міщенко Оля виховує дитину-інваліда сама, аліментів на утримання дитини, вона не отримує, допомоги отримати ні від кого…

Реквізити для надання допомоги: картка Приват банку 5168 7555 2880 5761 (мама Міщенко Оля, телефон +380662393441).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.