Під час благодійної акції для хворого Віталія Міщенка було зібрано 5500 гривень

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БІЖ) сьогодні, 15 серпня 2019 року, на площі Першотравневій, що в місті Буринь, проводилася акція по збору коштів хворому хлопчику Міщенку Віталію, який на даний час перебуває в Сумській клінічній дитячий лікарні після перенесення гострої пневмонії.

–З самого початку в нас все пішло не так, – зауважила у ексклюзивному інтерв’ю БіЖ начальник Буринського бюро правової допомоги Марія Бондаренко, одиа з організаторів благодійної акції, – то апаратура зламалась, і дякуємо Валерію Баранову, який відразу відгукнувся та відремонтував її. Також чимало молодих артистів на даний час відсутні в місті. Та Наташа Андрійко своїми силами знайшла нам артистів, які були не проти допомогти… Як вона хвилювалась, скільки було дзвінків, обговорень – дякуємо їм! Та, не дивлячись на ці всі негаразди, провели акцію по збору коштів хворому Міщенку Віталію. Дякуємо всім небайдужим, хто нам допоміг.

Дякуємо талановитим артистам, які підтримали нас та дали концерт на площі Першотравневій у місті Буринь:

Гарбузу Сергію;

Бізюк Віталію;

Хрокало Миколі;

Андрійко Наталії;

Ткачовій Інні;

Якимовій Світлані.

А також дякуємо юним талановитим виконавцям:

Головко Вероніці;

Пінчуку Богдану;

Романенко Анні;

Лісогор Аріні;

Федоненко Софії;

Скакун Дар'ї.

І ось так всі разом для віталія Міщенка зібрали 5500 гривень!

Реквізити для надання допомоги: картка Приват банку 5168 7555 2880 5761 (мама Міщенко Оля, телефон +380662393441).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.