Викрито зловмисника, який вчинив наругу над могилою загиблого бійця АТО

Викрити зловмисника поліцейським допомогли камери відео нагляду, встановлені на Алеї Героїв центрального міського кладовища. Подія сталася вчора, 04 серпня 2019 року.

До поліції надійшло повідомлення, що невідомий зламав хрест на могилі одного з воїнів АТО, похованого на Алеї Героїв, що в місті Суми.

Поліція дану подію кваліфікувала за ч. 3 статтею 297 «Наруга над могилою» Кримінального кодексу України. В рамках розпочатого кримінального провадження, правоохоронцями було проведено ряд оперативно-розшукових заходів, спрямованих на розшук зловмисника, причетного до скоєння даного злочину.

Викрили зловмисника того ж дня.

Ним виявився 48-річний житель обласного центру, який має розлади психічного здоров’я.

Наразі вирішується питання про оголошення йому підозри за скоєний злочин. Згідно з чинним законодавством за ч.3 ст. 297 «Наруга над могилою, іншим місцем поховання або тілом померлого» зловмиснику може загрожувати покарання у вигляді обмеження волі на строк від чотирьох до п’яти років або позбавлення волі на строк від 4 до 7 років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.