Яну Тюльпу, яку рошукувала поліція як безвісти зниклу, знайдено…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО повідомляв, що Сумським ВП ГУНП в Сумській області розшукується жителька Сум Тюльпа Яна Олександрівна, 1998 року народження, яка 5 липня 2019 року пішла з дому і не повернулась…

І ось 19-річну Яну Тюльпу, яку розшукувала поліція, знайшли.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила речниця ГУНП в Сумській області Ельвіра Біганова:

«Яну Тюльпу, которую разыскивали как безвести пропавшую, разыскали сотрудники Сумского отдела полиции. С девушкой все хорошо».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.